Trukstamų profesijų sąrašas

Trūkstamų profesijų sąrašas Lietuvoje

admin

Trūkstamų profesijų sąrašas Lietuvoje     DĖL PROFESIJŲ, KURIŲ DARBUOTOJŲ TRŪKSTA LIETUVOS RESPUBLIKOJE, SĄRAŠO PAGAL EKONOMINĖS VEIKLOS RŪŠIS 2020 M. I PUSMEČIUI PATVIRTINIMO  (2019 m. gruodžio 31 d. Nr. V-469)

tax payment in lithuania

Noriu sumokėti mokesčius_ Tax payment in Lithuania

admin

Jeigu norite sumokėti mokesčius į VMI , šiame video rasite tikslius žingsnius, kuriuos atlikus be vargo sumokėsite mokesčius bet kuriuo paros metu. Jums nereikės prisiminti įmokų kodų, kuriuos galbūt pamiršote ar tiesiog suabejojote kuriuo kodu reikėjo sumokėti. Prisijungę prie mano VMI sistemos, galėsite greitai sumokėti VMI.

Mokesčių reforma nuo 2019 m.

Mokesčių reforma nuo 2019 m. _ Nemokamas Seminaras Internetu

admin

Daugiau informacijos rasite spauskite čia: Nemokamas seminaras internetu https://gintautec.lpages.co/konsultavimas/ 2019 m. vasario mėn. 07 dieną (ketvirtadienis) 2019 m. vasario mėn. 21 dieną (ketvirtadienis) 19.00 – 20.00 val.  Tiesiogiai registruotis galite čia:           Kaip tai vyksta? Kai užsiregistruosite savo  el.paštą – jums išsiųsime priminimą apie artėjantį seminarą, kad per dienos rūpesčius tiesiog nepamirštumėte. Į elektroninį paštą gausite …

Kaip pačiam pasitikrinti skolas VMI

Kaip pačiam pasitikrinti, kiek yra skolų VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija)?

admin

veiki, šiame video parodysiu kaip patys galite pasitikrinti kiek yra skolų VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija), arba tiesiog kokiais galbūt kodais reikia sumokėti mokesčius ir jūs tiesiog pamiršote ką buhalterė buvo minėjusi. Tai labai patogu, Jūs patys prisijungiate prie Mano VMI sistemos, ir pasižiūrite.